KONST / Litografier / Färglitografi 13835468
nr 1383 5468
Nils G Stenqvist
(1934-2005), Sverige
Färglitografi, " 4 fossil". Signerad, numrerad 56/300, daterad 2001. Motivet: 25x33, yttermått inklusive ram: 43x60 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 mars 2021
kl 19:59:42
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
350 kr
Nils G Stenqvist
Läs mer om Nils G Stenqvist